Září 2013

Brotherly love

16. září 2013 v 18:23 Drabble
"Chci pro tebe být víc než jen bratr..."

Postavy: Amerika, Kanada
Žánr: Psychologické, drabble
Upozornění: úvaha
Pairing: UsCan, trošku Fruk


Itoshii hito ha madoromi no naka ni

16. září 2013 v 18:19 Fruk dojounishi
Tak tohle je asi můj úplně nejoblíbenější Fruk doujin (mám ho i raději než Love is War na jehož překladu "pracuji") Je to asi jeden z prvních doujishi vůbec co jsem četla a prostě ho čtu pořád dokola, ale nikdy mě neomrzí. V žádném prostě není tolik hlášek ("Wait... wait England? huh, youŕe real?") =)


Kdo je tvoje nejoblíbenější postava z Hetalie?

16. září 2013 v 18:06 ankety
Tak tohle je asi jedna z nejobvyklejších otázek co se celkově anime týče. Stejně tak i u Hetalie, protože v seriálu je tolik povahově rozdílných postav, každý nějaké ty svoje oblíbence mít musí. =)

Francis a Arthur 4

16. září 2013 v 18:05 Fruk obrázky
Tak když mám dneska ty narozeniny, tak si sem dám pár FrUK obrázků (na to abych si něco napsala jsem hold moc líná... =)


G8

16. září 2013 v 18:04 skupiny
Název: G8
Země: Amerika, Kanada, Japonsko, Německo, Francie, Anglie, Itálie, Rusko
Důvod vzniku: osm ekonomicky nejvyspělejších států
Základní info.: Další skupina založená na skutečné organizaci... Ehm, jelikož nebudu citovat učebnici politologie, tak zjednodušeně, jelikož jsou členské státy G8 důležitými postavami z Hetalie, tak se tato skupina skvěle hodí na fanarty a do fanfiction (jenom mi tam chybí Čína... mě a Rusku =))


Dokud jsi tady...

4. září 2013 v 21:29 Fanfiction jednorázovky
"Je mi jedno jaká je kolem mě zima, je mi jedno co se kolem děje, je mi jedno jakou barvu má sníh, vím, že už všechno bude v pořádku, když tu jsi se mnou... Yao..."

Postavy: Rusko, Čína
Žánr: Depresivní, Psychologické
Upozornění: Žádné
Pairing: RoChu


Chibitalia

4. září 2013 v 21:29 Manga
Chibitalia. Každý už určitě tuhle část četl nebo viděl, i když anime a originální předloha se občas trochu liší... tak schválně jestli postřehnete tu "maličkost", která je jiná...


Hetalia Ranking game

4. září 2013 v 21:27 blbosti...
Čirou náhodou jsem při bezmyšlenkovitém brouzdání po netu narazila na tuhle aplikaci, která vám podle vašich odpovědí seřadí oblíbenost vašich postav nebo párů v Hetalii, tím že v duelu vždy vyberete tu, kterou máte radši až vám to sestaví kompletní seznam seřazený od nejoblíbenější k té nejméně, který vás může třeba i v leččems překvapit (pokud nejste jako já posedlý uspořádávání věcí a z paměti dokážete vyjmenovat svých třicet nejoblíbenějších pairingů) =)


JapTai

4. září 2013 v 21:26 Obrázky Pairing
Zajímavé je, že i když se s tímhle párem moc nesetkávám, dá se k němu najít mnohem víc obrázků než třeba k Franadě nebo RusLiet.