Červen 2013

Letní provoz blogu

28. června 2013 v 12:04 Vzkazy od autora blogu...
Za chvíli jsou tu prázdniny a já se paradoxně k notebooku skoro nedostan (nebo spíš k internetu =)). Takže přes prázdniny svou aktivitu omezím ještě o něco víc než ted (ano opravdu to je možné). Ale pokusím se sem aspoň občas hodit nějaký drabble, protože těch už mám plný počítač a nevím co s nimi... =)

PS: Přes léto se mi snad podaří rozpracovat něco delšího... nebo třeba snad něco konečně udělat s povídkou "Příčina a Důsledek" *červená se studem*

PPS: To že na komentáře nebudu odpovídat v čas není důvod je tam nepsat

Je vous souhaite à tous une belle fête =)


What happened with you?

28. června 2013 v 12:01 Fanfiction jednorázovky
Čas už nelze vrátit zpátky a co se stalo, stalo se. Některé věci se změnily a některé zůstali stejné. Stejně tak i lidé... Ale může se někdo vůbec změnit tak moc?

Postavy: Švýcarsko, Rakousko
Žánr: Psychologické
Upozornění: žádné
Pairing: SwiAus


Léto

28. června 2013 v 11:51 Hetalia obrázky
Nějaké letní obrázky Hetalie, když je venku takové deštivé počasí =)


Amerika a Litva

28. června 2013 v 11:49
Když se tak koukám na tu mangu tak se začínám divit, proč tyhle dva nikdo nepáruje...Nordic 5

28. června 2013 v 11:48 skupiny
Název: Nordic 5
Země: Norsko, Dánsko, Island, Švédsko, Finsko
Důvod vzniku: jsou to Skandinávské země na severu Evropy
Základní info.: Velmi ztmelená skupina se společnou historií, která ne kdy byla úplně veselá a mnohokrát pro ně byla i bolestná, ale v současné době nachávají minulost minulostí a jsou to přátelé. Jediný kteří mezi sebou ještě občas mívají konflikty jsou Mathias a Bewarld a celkově by se dalo říct, že kvůli minulosti tráví víc času spolu Bewarld s Tinem a Mathias naopak s Lukasem a Emilem, ale většinou to mezi nimi nehraje žádnou podstatnou roli. Jenom by se ještě dalo říct, že Emil se občas cítí trochu odstrčený od ostatních jelikož je trochu dál skoro mimo Evropu a nemá s nikým z nich společnou hranici, ale to jen občas...


Válka, ve které není vítěze

20. června 2013 v 21:26 Drabble
poznámka autora: schválně si skuste na konci prvního nebo druhého odstavce tipnout čí je to úvaha... Napsáno bůhví kdy, bůhví proč =)

Štěstí je v našich životech jen iluze, co brzy zmizí. Nemůžeme žít poklidný život plný veselí a radosti. Jsme odsouzeni se navždy topit ve svých chybách, v začarovaném kruhu historie, navždy se nenávidět a bojovat, bez naděje na spásu a odpuštění. Kdo ví jak z kola ven? Jak se zbavit prokletého osudu určeného zemím? Nijak. A i kdyby to šlo, nikdo se toho nevzdá: moci, nesmrtelnosti… bál by se.
Všichni jsme zbabělci, co si hrají na hrdiny, ale jen co jim začne téct do bot, stáhnou ocas a běží se schovat za své spojence. My samy jsme se uvrhly do tohohle kolotoče zkázy, který nás nakonec vzájemně zničí. Všechny úsměvy a milá slova jsou lži, masky, za kterými čekáme na něčí chybu, abychom mu mohli vyhlásit válku, abychom ho mohli porazit, a dokázat o kolik jsme lepší. Nikdo si nepřipouští, že by mohl prohrát, nikoho nenapadne, že tím nejvíc ničí sebe… Svět balancuje na hraně, a jak snadno se překlopí…
"Itálie, říkal jsi něco," vyruší mě z úvah Ludwig.
"Ne nic. Jen jsem si tak broukal melodii jedné písníčky o makarónech," odpovím mu s úsměvem na tváři, pod který jsem ihned skryl všechny svoje temné a chmurné myšlenky.
"Hm, dobře… promiň," zamručí můj přítel a znovu se ponoří do knihy. Obejmu ho.
Ve, konec se blíží…

demotivational posters 2

20. června 2013 v 21:25 Hetalia obrázky
co všechno někteří lidé nevymyslíArthur can´t flirt well

20. června 2013 v 19:23 Fruk dojounishi
Nevím jestli se tomu dá říkat přímo doujin, ale rozhodně je to vtipné =)


Lichtenšteinsko

20. června 2013 v 19:22 Hetalia postavy
Jméno: Lili Zwingli
Země: Lichtenšteinsko
Věk: ?
Narozeniny: 12. 7.
Pohlaví: žena
Můj oblíbený paring: žádný
Základní info.: Lili je milá nenápadná dívka, která se skrývá ve bezpečí stínu jejího staršího "bratra" Vashe. Je mu velmi vděčná za jeho pomoc a proto je velmi ráda, když pro něj může něco udělat na důkaz svého vděku. S ostatními zeměmi se ale moc nebaví, protože o ní má Vash často až přehnaný strach. Vždycky dá na to co si myslí a dalo by se říct, že je na něm docela závislá, přesto však občas dokáže překvapit svým pevným odhodláním a vůlí.


Time to say Goodbye

13. června 2013 v 21:51 Drabble
poznámka autora: Jedno spontálně napsané drabble při dalších z mých úvah o Prusku

Všechno vzal čas. Nezaleží na tom, jak mocný jsem byl, nezáleží na tom, že se kdysi před mou vojenskou silou třásla celá Evropa, nezáleží na tom, co všechno jsem kdy dokázal, už ne. Nemá cenu se utápět ve vzpomínkách, protože minulost už vrátit nelze a i kdyby, lidé jsou odsouzeni dělat pořád dokola ty samé chyby, takže pochybuji, že bych byl schopen něco změnit, nějak ovlivnit řád plynutí věcí, zamezit svým chybám, protože konec by tak jako tak byl stejný a já nakonec zmizel. Jako teď. Po mém úžasném já zbyli jen zašedlé vzpomínky, které se stejně nakonec rozpadnou spolu v listy v mých denících a mě nezbývá nic víc než říci: "Auf Wiedersehen alles… und Auf Wiedersehen Bruder!"

Millions lies (dennor)

13. června 2013 v 21:50 doujinishi
Moje nejoblíbenější dennor doujinshi, i když je trochu delší (což je problém když to sem vkládám po stránkách =)) Docela to podle mě vystihuje jejich vztahKalhoty...?

13. června 2013 v 21:44 Manga
Docela by mě zajímalo proč na ně Feliciano neustále zapomíná... no nic další humorná část mangy =)


PrusHun

13. června 2013 v 21:34 Obrázky Pairing
Můj nejoblíbenější hetero pairing v Hetalii =)


Bad touch trio

13. června 2013 v 21:33 Hetalia obrázky
Jedna z oblíbených skupin v Hetalii... i když Tonia zrovna v lásce nemám...


Švýcarsko

13. června 2013 v 21:31 Hetalia postavy
Jméno: Vash Zwingli
Země: Švýcarsko
Věk: 18
Narozezeniny: 1. 8.
Pohlaví: muž
Můj oblíbený paring: Swiaus
Základní info.: Přestože na první dojem působí dosti nepřátelsky občas a gresivně, vždy je připraven podat pomocnou ruku svým přátelům, pokud tím ovšem nija nenaruší svou neutralitu. Vyrůstal v hodně tvrdých podmínkách v nehostiném prostředí, ale díky své tvrdé práci se stal uznáván. Ze všech zemích nejlépe vychází s Lili, kterou bere jako svoji mladší sestru a chce ji za každou cenu ochraňovat. V minulosti vycházel dobře také s Rodrichem, ale poslední dobou se už moc nevídají. Často si stěžuje na své hlučné sousedy a proto je k němu občas trochu nebezpečné se příliš přibližovat, obvzlášť když má po ruce brokovnici.


Pozbýt a čekat

2. června 2013 v 18:20 Drabble
Varovali ho, ale on stejně neposlouchal a teď... může akorát čekat, co bude dál

Postavy: Polsko
Žánr: Psychologické
Upozornění: Krev, drabble
Paring: žádný


Hetali love 3

2. června 2013 v 18:19 moje videa
Další mé video, tohle bych skoro řekla, že se mi povedlo =)Anglie... vezmeš si mě?

2. června 2013 v 18:19 Manga
Tohle okementovat snad ani nepotřebuje...


DenNor

2. června 2013 v 18:19 Obrázky Pairing
Pár obrázků na jeden paring u kterého jsi vážně nejsem nebyla jistá na jaké místo bych ho dala...In the night forest, you and me

2. června 2013 v 18:18 Fruk dojounishi
jedno z mých oblíbených FrUK doujishi... já si prostě nemůžu pomoc, ale přijd mi to taková roztomilé...