Večeře

5. února 2013 v 9:59
Arthur by si přál, aby byl Alfréd zase malý, tak to na něj zkouší s magií. Ale ať dělá, co dělá, nakonec se to kouzlo vždy otočí proti němu… Nebo v tomhle případě proti Francisovi, který se ted se spoustou výtek a stížností, tvrdohlavě ubytoval u Arthura doma. Co z toho může jenom vzniknout?

Postavy: Anglie, Francie
Žánr: Komedie
Upozornění: Shonen-ai
Paring: Fruk


Poznámka Autora: Jen takn pro upřesnění... přidávám sice druhou kapitolu až teď, ale už jsem až u čtvrtý

"A to mám jíst tenhle hnus?" nedůvěřivě se Francis zadívá na svou večeři, jako by skoro čekal, že každou chvilku ožije a vyskočí z talíře. Opravdu, sice věděl, že Arthurovi kulinářské schopnosti jsou příšerné, ale čekal, že se bude dát přinejmenším rozpoznat, jaké jídlo to mělo být.
"Když nemáš hlad, nemusíš to jíst." Zavrčí nevrle Brit a sedne si se svým talířem jídla naproti Francisovi. Ten si povzdechne. Proč je tak háklivý na to, když mu někdo jeho kuchařských dovednostech řekne pravdu?
Francouz chvíli jen tak zírá před sebe. Jeho společník se už mezitím dávno pustil s chutí (jestli se to tak dá říct) do jídla. Na konec i blonďatý chlapec s dávkou sebezapření uchopí vidličku a zaboří ji do kašovité směsi na talíři. Přikousne si k tomu bulku. Nechutná to zas až tak špatně, přinejmenším se to dá považovat za poživatelné.
"Proč jsi vlastně šel zrovna za mnou? Vím, to já jsem tě zmenšil, ale nemohls po tom, co si postěžuješ, jít za někým jiným?" zeptá se Arthur po chvíli ticha a pohlédne do Francisových lazurově modrých očích. Chlapec se na něj samolibě usměje, vypadá to, že Brit se touhle myšlenkou už chvíli zabýval.
"Proč asi, mon cher? Jak bych svůj stav měl asi vysvětlit například Felicianovi? Jít za Ivanem, no to by byla skoro sebevražda, Vash by mě taky rozhodně nepřijal s otevřenou náručí a Gilbert a Antonio si už takhle dělají z tvojí magie legraci…" vyjmenuje všechny své přátele a vyzývavě se na Arthura zadívá. Má nějaké další návrhy? Vlastně, počítá, že ještě jeden mít bude…
"Mohl jsi jít ještě za Matthewem, tomu by to určitě nevadilo a o mých občasných problémech s magií moc dobře ví." Aniž by si to uvědomil, dostal se Brit do jeho pasti. Opravdu mu to nedochází?
"Vážně, mon ami? Uvědomuješ si, jak často se kolem něj motá Alfréd a strká hned do všeho nos? Rozhodně by nebyl nijak nadšený z toho, že to kouzlo bylo původně mířeno na něj…" nevinně se uculuje Francis a se zájmem pozoruje, jak se Arthurovi při této poznámce objeví na tváři mírná červeň.
V tu chvíli kdy na něj začala omlazovací magie působit, snažil se zrovna sbalit několik pohledných dívek v parku, takže z toho vůbec nebyl nadšený. Okamžitě mu došlo, odkud vítr vane a celkem dost se na toho bláznivého Angličana rozzlobil, ale když o tom přemýšlí teď, poskytuje mu to spoustu nových možností jak svého přítele pozlobit. Než se vrátí do normálu, má teda rozhodně o zábavu postaráno.
"Jasně chápu, git, snažíš se mi jednoduše říct, že mám nést následky." Povzdechne si již po několikáté za tento večer Brit a odloží příbory, jelikož právě dojedl. Taky by mohl z jeho přítomnosti projevit o něco větší nadšení. Proč vlastně tolik usiluje o zmenšení toho Američana a ne jej? On vypadá jako dítě mnohem sladčeji. Navíc třeba by se mu konečně podařilo dosáhnout aspoň Alfrédova omlazení.
"Oui, jak jinak." Usměje se Francouz a rovněž odsune talíř, přestože jeho obsah ani zdaleka nesnědl, za což si vyslouží nevraživý pohled svého hostitele. To opravdu čekal, že uspokojí jeho vybíravé chuťové buňky něčím takovým? Non, to by musel umírat hlady, aby byl schopen pozřít aspoň ještě jedno sousto.
"Pojď mi aspoň pomoct s nádobím." Řekne po chvíli Arthur smířený s tím, že co se jídla týče tak se Francisovi jen tak nezavděčí a přejde ke dřezu.
"Oui." Opět zatrylkuje chlapec a přispěchá k podrážděnému Britovi, který si mumlá něco o pitomých zaříkadlech. Třeba mu pomůže tahle zkušenost to konečně vzdát, ale u někoho tak zarputilého (čti tvrdohlavého) to nikdy není jisté.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zisi Zisi | E-mail | 7. února 2013 v 18:47 | Reagovat

Ahoj, gratuluji k vítězství v anketě, chtěla bych se zeptat, jestli bys mi nemohla na e-mail poslat nějaký kontakt na Tebe, abychom mohly spáchat rozhovor? :)

2 glace-chan glace-chan | Web | 19. února 2013 v 17:59 | Reagovat

Ok =) Stačí skype? Můj je glacea21

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama