Únor 2013

Večeře

5. února 2013 v 9:59
Arthur by si přál, aby byl Alfréd zase malý, tak to na něj zkouší s magií. Ale ať dělá, co dělá, nakonec se to kouzlo vždy otočí proti němu… Nebo v tomhle případě proti Francisovi, který se ted se spoustou výtek a stížností, tvrdohlavě ubytoval u Arthura doma. Co z toho může jenom vzniknout?

Postavy: Anglie, Francie
Žánr: Komedie
Upozornění: Shonen-ai
Paring: Fruk

Chibi England

5. února 2013 v 9:56 Hetalia obrázky
Prostě jsem se nudila a narazila na nějaké videa s Anglií a tam jsem viděla pár úžasných obrázků. Tak jsem si je pak vyhledala, no a tady jsou. No řekněte, nebyl Arthur jako malý roztomilý?
Bad touch trio

5. února 2013 v 9:55 skupiny
Název: Bad touch trio/Bad friends trio
Země: Prusko, Francie, Španělsko
Důvod vzniku: Leží hned vedle sebe, spojenectví ve válce o rakouské dědictví
Základní info.: Každý stoprocentně ví o jedné z nejoblíbenějších skupin, která se velice často oběvuje i ve fanfiction a která se objevila jednou v manze (válka o rakouské děditství), což je Bad touch trio, nebo také často nazývána Bad friends trio. Více méně v ní jde hlavně o to, že přesto že Prusko, Francie a Španělsko měli mezi sebou v historii mnohé konflikty, jejich vztahy to nijak výrazně neovlivnilo. Ve spoustě fanfiction jsou především s touhle skupinou spojovány problémy, a to nejspíš kvůli nezodpovědným osobnostem, jejích členů.